eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Menedżerka / Menedżer Sprzedaży

Kto szuka:

Unum Życie TUiR S.A.

Stanowisko:

Menedżerka / Menedżer Sprzedaży

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeżeli:
  • wiesz jak budować autorytet, swoją wiedzą i doświadczeniem chcesz dzielić się z innymi,
  • masz doświadczenie w sprzedaży i rekrutacji, chcesz rozwijać się w branży finansowej,
  • ważne jest dla Ciebie tworzenie trwałych relacji, interesujesz się drugim człowiekiem, a ponadto wiesz jak motywować do działania,
  • szukasz nowych metod, rozwój i wyzwania są Twoim motorem działania,
  • wiesz, że na sukces pracujemy codziennie, a cierpliwość i empatia to Twoja mocna strona,
  • można na Ciebie liczyć, jesteś rzetelny i terminowy w działaniu, nasza oferta jest dla Ciebie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe od 8 000 PLN + system prowizyjny bez limitów,
  • wsparcie w okresie wdrożenia: otrzymasz plan wdrożenia, wsparcie mentora oraz zespołu szkoleniowego,
  • najlepszy produkt w branży: nasze ubezpieczenia są konkurencyjne i atrakcyjne dla klientów,
  • możliwość rozwoju: jasno określona ścieżka kariery, poparta doświadczeniem naszych Kierowników i Dyrektorów,
  • stabilne miejsce pracy, naszą siłą jest wzajemne wsparcie, szacunek i wysoka etyka pracy,
  • doceniamy Twój wkład w rozwój firmy: konkursy z atrakcyjnymi nagrodami za realizację planu, ponadto premie, wyjazdy zagraniczne i nagrody za wyjątkowe osiągnięcia,
  • ubezpieczenie grupowe na życie, program emerytalny, karta sportowa,
  • stabilną i długofalową współpracę w oparciu o umowę agencyjną,
  • możliwość wpływu i pomocy w lokalnych społecznościach poprzez udziału w wielu akcjach społecznych i charytatywnych organizowanych przez Fundację Unum.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: Unum Życie TUiR S.A.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,2% wyższe r/r i wyniosło 7181,67 zł brutto. Względem kwietnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie chorobowe i zdrowotne to dwa różne ubezpieczenia - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Czy różnią się i do czego uprawniają nas te dwa rodzaje ubezpieczeń?