PracaOferty pracy Łódź › INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE)

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1651

Obowiązki:

Podstawowe obowiązki:
– prowadzenie różnych form zajęć z zakresu terapii/terapii zajęciowej dostosowanych do możliwości uczestników tj. osób z niepełnosprawnością intelektualną, z zaburzeniami czynności psychicznych, autyzmem
– współpraca z zespołem aktywizująco - wspierającym przy opracowywaniu programu i planów aktywizująco - wspierających
– prowadzenie dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: - wykształcenie kierunkowe (kwalifikacyjne) - co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi- kontaktowość i umiejętność pracy w zespole- umiejętność obsługi komputeraMile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku kreatywność w działaniu uzdolnienia plastyczne lub muzyczne

Miejsce pracy: Ćwiklińskiej 5a, 92-508 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia