eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Legnica › Planista Produkcji

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Planista Produkcji

Lokalizacja:

Legnica

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Legnica
NR REF.: 1183751

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej (części elektroniczne), poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalisty ds. Planowania Produkcji. Do Twoich głównych obowiązków będzie planowanie linii produkcyjnych, wprowadzanie optymalizacji oraz codzienna współpraca z działami wspierającymi. Poszukujemy osób, które lubią pracę w zespole oraz nie boją się wychodzić z inicjatywą.

Obowiązki:

  • Planowanie produkcji w oparciu o aktualne zamówienia klienta, dostępność materiałów oraz wydajność linii produkcyjnych,
  • Harmonogramowanie zleceń produkcji,
  • Współpraca z innymi działami: jakości, produkcji, zakupów, magazynu,
  • Przygotowywanie zestawień i raportów,
  • Bieżący monitoring kluczowych KPI,
  • Współpraca przy tworzeniu instrukcji i procedur,
  • Kontrola zapasów, optymalizacja stock’ów,
  • Wprowadzanie optymalizacji w oparciu o filozofię LEAN.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana inżynieria produkcji, logistyka,
  • doświadczenie zawodowe w planowaniu i organizacji procesów produkcji,
  • wiedza na temat metod i technik produkcji, cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mowie i piśmie;
  • dobra znajomość obsługi komputera, MS Office (szczególnie Excel),
  • znajomość programów ERP, SAP,
  • umiejętność planowania, analizy danych i wyciągania wniosków;
  • umiejętność pracy w zespole, pro-aktywność w działaniu

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • pakiet premii: uznaniowe i socjalne.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Produkcja / Przemysł