PracaOferty pracy Łęczna › Kierowca Samochodu Ciężarowego / Operator HDS

Kto szuka:

Primost Południe Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierowca Samochodu Ciężarowego / Operator HDS

Lokalizacja:

Łęczna

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS STANOWISKA:
  • transport materiałów budowlanych, obsługa budowy mostowej w Łęcznej,
  • bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu,
  • praca lokalna na budowie w Łęcznej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • aktualne prawo jazdy kat C+E+HDS wraz z niezbędnymi uprawnieniami do przewozu rzeczy,
  • doświadczenie na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego,
  • podstawowe umiejętności i wiedza z zakresu eksploatacji i obsługi samochodów ciężarowych,
  • znajomość przepisów BHP w zakresie prowadzenia prac z wykorzystaniem sprzętu ciężkiego,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura pracy i dbałość o powierzony sprzęt,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów samowyładowczych (3-ośki, 4-ośki itp.),
  • doświadczenie i uprawnienia w zakresie obsługi urządzeń HDS będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach,
  • podstawowe środki ochrony indywidualnej (ubranie robocze, kask itp.),
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Primost Południe Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?