eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kwidzyn › KIEROWNIK DZIAŁU INWENTARYZACJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU INWENTARYZACJI

Lokalizacja:

Kwidzyn

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0246

Obowiązki:

praca z zespołem zajmującym się rozliczeniem inwentaryzacji, monitorowanie, identyfikowanie i rozwiązywanie niezgodności, obsługa procesów związanych z przepływem faktur, prowadzenie ewidencji rozliczeń, współpraca z innymi działami wewnętrznymi i komunikacja ze sklepami, organizowanie i zarządzanie dokumentacją oraz archiwizacja, wsparcie w tworzeniu raportów i przestrzeganie przepisów i procedur, udzielanie wsparcia i rozwiązywanie pytań i problemów związanych z rozliczeniami towarów, elektroniczne przetwarzanie dokumentów

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
  • obsługa arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • obsługa pakietu MS Office
  • komputer - obsługa

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i planowania pracy, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość programu Sap, umiejętność analizowania i interpretowania danych oraz skrupulatność w pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dokładność i skrupulatność w przeprowadzaniu rozliczeń, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

Miejsce pracy: TORUŃSKA 36, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,2% wyższe r/r i wyniosło 7181,67 zł brutto. Względem kwietnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...