eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

PracaOferty pracy Szpetal Górny › SZWACZKA R104/0520-255/20

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SZWACZKA R104/0520-255/20

Lokalizacja:

Szpetal Górny

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/20/0520

Obowiązki:

szycie ubranek niemowlęcych

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Zawód:

  • Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie min. 2 lata

Miejsce pracy: DOBRZYŃSKA 73, 87-801 Szpetal Górny, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-04-28

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Ile święty Mikołaj zarobi w grudniu?

    Ile święty Mikołaj zarobi w grudniu?

    Niniejszy artykuł przedstawia wynagrodzenia Mikołajów. Praca osób, wcielających się w rolę przybysza z Laponii należy do prac sezonowych, jednak nie oznacza to, że można ją zaliczyć do źle opłacalnych. Stawki za usługi świadczone ...

  • Kobiety w branży IT. Ile zarabiają programistki?

    Kobiety w branży IT. Ile zarabiają programistki?

    O zarobkach w branży IT krążą już legendy. I wprawdzie poziom wynagrodzeń pracujących w tym sektorze kobiet ciągle jest niższy od zarobków otrzymywanych od mężczyzn, to jednak już 40% kobiet, które ukończyły inne studia ścisłe ...

  • Wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym w pierwszym roku pracy 2018

    Wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym w pierwszym roku pracy 2018

    W niniejszym artykule przedstawione zostały wynagrodzenia osób z wykształceniem wyższym, których łączny staż pracy w 2018 roku nie przekraczał jednego roku.

  • Czy work-life balance jest w ogóle możliwy?

    Czy work-life balance jest w ogóle możliwy?

    Pracownicy coraz częściej zdają sobie sprawę, że istotą ich dobrego samopoczucia jest work-life balance. Świadomi tego zaczynają być również i pracodawcy. Jednocześnie okazuje się, że dla niektórych zatrudnionych równowaga pomiędzy ...

  • Praca w korporacji czy w startupie?

    Praca w korporacji czy w startupie?

    Wydawać by się mogło, że ustrukturyzowane i pełne sztywnych zasad korporacje odchodzą powoli do lamusa, a ich miejsce w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców zajmują startupy. Czy aby na pewno?