eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Krotoszyn › Doradca Klienta

Kto szuka:

Villaro

Stanowisko:

Doradca Klienta

Lokalizacja:

Krotoszyn

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa klienta - pomoc w wyborze stylizacji - odpowiedniej do okazji i sylwetki
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy, budowanie autorytetu profesjonalnego Doradcy Klienta
  • dbałość o porządek i odpowiednią ekspozycję towaru
  • zamawianie i przyjmowanie towaru, inwentaryzacja, obsługa reklamacji
  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego
  • zorientowanie na wynik i realizację planów sprzedaży

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ambitne podejście do osiągania założonych celów
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie, cierpliwość
  • kreatywność, znajomość trendów i zainteresowanie modą

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia od obrotów) + zniżka pracownicza na zakupy
  • zapewniamy stabilną pracę w przyjaznym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole ludzi

Wszyscy pracownicy sieci VILLARO objęci są programem Badania Tajemniczego Klienta, nowozatrudniona osoba również będzie podlegała takim audytom.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Villaro

branże: Sprzedaż