PracaOferty pracy › Doradca klienta biznesowego ds. OZE, energii elektrycznej i gazu

Kto szuka:

PROGRES ENERGIA

Doradca klienta biznesowego ds. OZE, energii elektrycznej i gazu

Lokalizacja:

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Szukamy ambitnych kreatywnych kandydatek/kandydatów do współpracy, które prowadzą działalność gospodarczą a chcą rozwinąć swój biznes,lub są gotowe ją otworzyć

  • aktywne pozyskiwanie klientów (MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa,itp) praca mobilna
  • sprzedaż energii elektrycznej i gazu dla klientów biznesowych
  • doradztwo i sprzedaż instalacji fotowoltaicznych
  • przygotowanie jak i negocjowanie warunków handlowych z klientem
  • realizowanie wyznaczonych celów i raportowanie działań
  • budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • min.1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (preferowane branże: energia elektryczna, gaz, fotowoltaika                                    , ubezpieczenia, kredyty, telekomunikacja itp)
  • gotowości do aktywnej sprzedaży w terenie
  • umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji z klientami
  • komunikatywności i kreatywności w działaniu
  • dużej samodzielności i uporu w dążeniu do celu
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji biznesowych
  • wysokiej kultury osobistej

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilną i długofalową współpracę - kontrakt B2B
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny + dodatkowe premie
  • produkty w bardzo atrakcyjnych cenach w stosunku do konkurencji (posiadamy w ofercie rozwiązanie które nie ma konkurencji na rynku polskim)
  • szkolenia produktowe jak i wsparcie sprzedażowo-techniczne w całym okresie współpracy
  • elastyczne godziny pracy
  • może masz aspiracje w kierunku zbudowania własnej grupy sprzedażowej przy naszej pomocy
  • narzędzia ułatwiające pracę i zarządzanie sprzedażą oraz możliwa pomoc ze strony CallCenter
  • karta paliwowa

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: PROGRES ENERGIA

branże: Sprzedaż