PracaOferty pracy Kraków › Pracownik ds. Back Office - Kraków

Kto szuka:

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Stanowisko:

Pracownik ds. Back Office - Kraków

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres czynności:

  • weryfikacja oświadczeń energetycznych,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • zamykanie rachunków energetycznych,
  • przygotowywanie pism do Klientów,
  • drukowanie dokumentów związanych z zakończeniem umów energetycznych,
  • wysyłanie korespondencji,
  • pozostałe czynności administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych,
  • zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
  • doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w administracji biurowej,
  • wynagrodzenie godzinowe - 27,70 zł brutto za godzinę pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00.

Każdy z Kandydatów ma zapewnioną pełną dyskrecję z naszej strony.

Agencja zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV) tylko i wyłącznie w urzędowym języku polskim.

W swojej aplikacji prosimy koniecznie umieścić klauzulę ZGODNIE z poniższą treścią:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy w Gliwicach, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.'

Certyfikat Agencji w KRAZ 10301

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Wypalenie zawodowe oraz quiet quitting. Jak sobie z nimi radzić?

    Wypalenie zawodowe oraz quiet quitting. Jak sobie z nimi radzić?

    Według raportu Smartscope "Dobrostan Psychiczny w Pracy" aż 2/3 Polaków może odczuwać symptomy wypalenia zawodowego. Przepracowanie, przewlekły stres czy quiet quitting to problemy, z którymi musimy sobie poradzić. W jaki sposób? Oto ...

  • Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Jaki powinien być idealny system premiowy? Przede wszystkim powinien angażować pracowników i zwiększać ich produktywność. Gdy już to wiemy, musimy się zastanowić, czy premiowanie jest w ogóle w stanie takie cele spełniać. Jak się ...

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...