eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Pokojowa / Pokojowy

Kto szuka:

Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto

Stanowisko:

Pokojowa / Pokojowy

Numer referencyjny:

P/04/2024/MIGSM

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli:

  • Dzielisz naszą pasję gościnności
  • Lubisz dbać o porządek
  • Jesteś staranna/y i dokładna/y
  • Uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją
  • Szacunek i zaufanie są dla ciebie ważne

Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

JAK O CIEBIE ZADBAMY
  • Zapewnimy Ci umowę o pracę
  • Nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć
  • Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKIWANIA
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Staranność w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • Dobre zdrowie i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność i sumienność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Aktualna książeczka sanitarna

NASZE MOTTO:

HAPPY GUESTS COME BACK

Firma oferuje:

MISJA

Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia,  aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą i przyjazną obsługą.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering