eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Doradca techniczny

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca techniczny

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Firma naszego klienta, oferuje szeroki wybór ponad 150.000 starannie dobranych artykułów dla różnych branż, wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania logistyczne na skalę europejską i świadcząc innowacyjne usługi, jest wiodącym graczem w branży sprzedaży hurtowej dla zakładów rzemieślniczych, przemysłu obróbki drewna, metalu i szkła, a także dla projektantów i architektów.

W związku z dalszym rozwojem nasz klient poszukuje Pracownika do działu obsługi klienta.

Lokalizacja: Kryspinów

Zakres obowiązków:

  • Znajomość rynku meblowego i bieżących trendów
  • Dobra znajomość asortymentu
  • Aktywne wykorzystywanie strategii up-selling i cross-selling
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Przygotowywanie oraz uczestnictwo w targach
  • Montaż standardowych produktów oraz znajdowanie innowacyjnych rozwiązań
  • Doradztwo techniczne w procesie reklamacyjnym
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność reagowania na sytuacje pod presją czasu i stresu
  • Szkolenie nowych pracowników
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość asortymentu meblowego oraz branży technicznej
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz szybkiego podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu
  • Elastyczność w podejściu do obowiązków
Mile widziane:
  • Znajomość systemu SAP
Co oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń dostosowanych do potrzeb pracownika
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Pracę hybrydową możliwą po okresie próbnym

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Obsługa klienta / Call center