eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Doradca Klienta

Kto szuka:

HRK S.A

Stanowisko:

Doradca Klienta

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy Kandydatów dla naszego Klienta, globalnej firmy, o stabilnej pozycji na polskim rynku, ukierunkowanej na rozwój, stawiającej na różnorodność, oraz zaangażowanej społecznie. Nagradzanego pracodawcy, dla którego największą wartość stanowią ludzie. Aktualnie rozwijającej sieć sprzedaży i poszukującej talentów.

Zadania:

  •  Aktywny rozwój nowego rynku sprzedaży, stałe powiększanie bazy klientów;
  •  Profesjonalne doradztwo zgodnie ze standardami firmy;
  •  Otwartość i uważność na potrzeby naszych klientów;
  •  Realizacja celów biznesowych.

Wymagania:

  •  Przedsiębiorczość i biznesowe nastawienie do pracy, profesjonalizm;
  •  Dobra organizacja pracy, systematyczność;
  •  Chęć doskonalenia i rozwoju;
  •  Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

  •  Wsparcie w okresie wdrożenia: otrzymasz plan wdrożenia, wsparcie mentora oraz trenera;
  •  Transparentne wynagrodzenie: podstawa 6000 zł + system prowizyjny proporcjonalny do zaangażowania;
  •  Sprawczość, masz wpływ na rozwój firmy, doceniamy kreatywność;
  •  Innowacyjne narzędzia, dzięki którym możesz działać zdalnie;
  •  Pakiet medyczny, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  •  Najlepszy produkt w branży;
  •  Stabilną współpracę; naszą siłą jest wzajemne wsparcie, szacunek i wysoka etyka pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: HRK S.A

branże: Konsulting