PracaOferty pracy Kraków › Customer Service Advisor with English

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Customer Service Advisor with English

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kraków
NR REF.: 1179886

Twoja następna firma

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, rozpoznawalnej firmy outsourcingowej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pierwszej pracy w korporacyjnym środowisku w obszarze Obsługi Klienta anglojęzycznego.

Twoje następne stanowisko

Rola jest związana ze wsparciem Pracowników Klienta w związku z bieżącymi zapytaniami dotyczącymi platformy benefitowej. Kontakt odbywa się głównie drogą telefoniczną, ale także mailową. Zapytania mogą dotyczyć zarówno aspektów technicznych platformy, jak i doradczych w zakresie samego wyboru benefitów dostępnych dla Pracowników. Rola wiąże się z pracą w 100% w języku angielskim.

Kontrakt na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od Kandydatów oczekujemy zaawansowanej znajomości języka angielskiego (C1), komunikatywności i dostępności do podjęcia pracy od 12.02.2024 Dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w obszarze obsługi Klienta lub administracji.

Co zyskujesz?

Oferujemy zdobycie pierwszego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, prywatną opiekę medyczną oraz pracę w systemie hybrydowym.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: HAYS

branże: HR