Kto szuka:

Telemond Sp z o.o.

Stanowisko:

Konserwator

Lokalizacja:

Kostrzyn nad Odrą

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym się będziesz zajmować:
  • Utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego budynków
  • Drobnymi naprawami oraz pracami budowlanymi
  • Bieżącą opieką nad poprawnym funkcjonowaniem instalacji: wodno-kanalizacyjnych, ogrzewania oraz wentylacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jakie wymagania musisz spełniać:
  • Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, naprawach, remontach
  • Komunikatywność
  • Rzetelność i dokładność
  • Samodzielność.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i wiele innych)
  • Szkolenia, nauka języków, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pikniki rodzinne oraz specjalne imprezy dedykowane dla dzieci naszych pracowników
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Telemond Sp z o.o.

branże: Praca fizyczna