eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Koronowo › ELEKTROMONTER (NR 0900)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ELEKTROMONTER (NR 0900)

Lokalizacja:

Koronowo

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0900

Obowiązki:

- Montaż urządzeń, konstrukcji, szaf i aparatury NN, SN, WN,
- Wykonywanie pomiarów i testów instalacji elektrycznych,
- Diagnozowanie i naprawa usterek w instalacjach elektrycznych,
- Weryfikacja projektów,
- Montaż tras kablowych,
- Bieżące czynności konserwacyjne, eksploatacyjne, naprawcze,
- Kompletowanie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami elektrycznymi,
- Dbałość o doskonalenie procesu produkcji,
- Terminowa realizacja zleceń,
- Współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji projektów.

Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie na pełny etat (3 msc okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony),
- Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania (4500-7000 PLN brutto),
- Nielimitowana karta wejściowa na siłownię Spartan w Koronowie,
- Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
- Dla chcących poszerzać swoje umiejętności możliwość rozwoju (kursy, szkolenia),

Praca na terenie woj. kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane prawo jazdy kat. B.Mile widziane:- Wykształcenie zawodowe lub techniczne w dziedzinie elektrotechniki lub pokrewne,- Doświadczenie w montażu urządzeń elektrycznych,- Uprawnienia SEP powyżej 1kV (możliwość zwiększenia uprawnień),- Umiejętność czytania schematów elektrycznych,- Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych- Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,- Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,- Umiejętność pracy w zespole,- Umiejętności manualne związane z branżą elektryczną,- Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,- Zdolności manualne i precyzja w pracy.Chcesz się rozwijać w tym kierunku, a nie spełniasz jeszcze wszystkich oczekiwań? Istnieje możliwość przyuczenia dla osó chcących poszerzyć swoje umiejętności w tej dziedzien - skontaktuj się z nami.

Miejsce pracy: OGRODOWA 48, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 572-009-131 - p. Wiktor Pytlowski w godz. 9:00-17:00.Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Elektromonter prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV poprzez formularz na stronie: https://loxmax.pl/aplikuj/ lub mailowo na adres:kontakt@loxmax.pl tytułem Elektromonter - Imię i Nazwisko.Klauzula informacyjnaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r, przez firmę LoxMax Energy Solutions.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-30

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja