PracaOferty pracy Konstantynów Łódzki › Specjalista / Specjalistka ds HR

Kto szuka:

VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds HR

Lokalizacja:

Konstantynów Łódzki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:
  • Prowadzenie akt pracowniczych (przygotowywanie umów o pracę, wypowiedzeń, nagan, świadectw pracy i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem)
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac sprawdzanie poprawności naliczenia urlopu, zasiłku chorobowego, premii, ekwiwalentu za urlop, dodatków, składek, podatku itd.)
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS US GUS PPK)
  • Realizacja zadań z zakresu PPK
  • Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Min 3 letnie doświadczenie na zajmowanym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  • Pakiet opieki medycznej
  • Kartę sportową Benefit
  • Dostęp do platformy szkoleniowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

branże: HR