eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Project Controller

Kto szuka:

Moltton

Stanowisko:

Project Controller

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie finansami w przydzielonym projekcie,
  • Bieżąca kontrola wyników projektu,
  • Prognozowanie, raportowanie miesięczne, analiza odchyleń
  • Sporządzanie ofert i wsparcie procesu przetargowego
  • Wsparcie Project Management w procesach decyzyjnych i wsparcie w ocenie ryzyka i szans, kamienie milowe
  • Inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów
  • Wspieranie działu kontrolingu w codziennych zadaniach, operacjach zamknięcia i analizie przepływów pieniężnych związanych z projektem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowym lub controllingu w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia audytów i/lub zarządzania projektami,
  • Zaawansowana znajomość programu: MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów

Nasz Klient oferuje:

  • Praca w systemie hybrydowym
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie działającej firmie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Moltton

branże: Finanse