eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Architekt

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Architekt

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:

  • Wykonanie projektów architektonicznych,
  • Udział przy opracowaniu dokumentacji technicznej na wszystkich etapach projektowania (koncepcja, projekty budowlane, wykonawcze, projekty zagospodarowania terenu).

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego na kierunku Architektura,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku,
  • Posiadania uprawnień do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Dobrej organizacji pracy, szybkości działania oraz umiejętności współpracy w zespole,
  • Dobrej znajomości AutoCADa.

Pracodawca oferuje:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy lub na pół etatu, na podstawie umowy o pracę lub B2B – w zależności od preferencji kandydata,
  • Komfortowe warunki pracy i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego pod okiem specjalistów,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość korzystania z dodatkowych benefitów,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w branży usługowej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura