Kto szuka:

JELCZ Sp. z o.o.

Stanowisko:

Ślusarz

Lokalizacja:

Jelcz-Laskowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie operacji ślusarskich zgodnie z opracowanym procesem technologicznym;
  • Obsługa wiertarek promieniowych i słupowych;
  • Obsługa elektronarzędzi tj. szlifierka, wiertarka;
  • Wykonywania podstawowych operacji ślusarskich tj. gratowanie, wiercenie, gwintowanie;
  • Współudział w przetransportowaniu podzespołów do obróbki;
  • Wykonywanie części i podzespołów metodą obróbki ślusarskiej;
  • Raportowanie wykonanych detali według procesu technologicznego.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami tj. szlifierka, wiertarka;
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • Umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów obróbki;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Mile widziane uprawnienia UDT na suwnice i żurawie.

Oferujemy:

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%.
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę.
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników.
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop.
  • Dodatek motywacyjny.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: JELCZ Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł