eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jelcz-Laskowice › Magazynier

Kto szuka:

JELCZ Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Jelcz-Laskowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Prowadzenie bieżącej ewidencji przepływu materiałowego przez magazyn w systemie ERP;
  • Zapewnienie właściwego składowania i konserwacji materiałów, części i zespołów oraz ich identyfikacji;
  • Odpowiedzialność nad powierzonym mieniem, sprzętem i majątkiem;
  • Przyjmowanie towarów do magazynu;
  • Kontrola ilościowa towarów na wejściu na magazyn i wyjściu;
  • Prowadzenie rozładunków i załadunków towarów;
  • Kompletowanie materiałów zgodnie z wystawionymi zleceniami magazynowymi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata;
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy wydane przez UDT;
  • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi suwnicy;
  • Doświadczenie w obsłudze terminali kodów kreskowych;
  • Znajomość pakietu Office;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Opieka medyczna LUXMED – bezpłatna opieka medyczna dla pracowników,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – dodatki na święta oraz urlop,
  • Dodatek motywacyjny,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Rozwój zawodowy – szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-19

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: JELCZ Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna