eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jelcz-Laskowice › Key Account Manager

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Key Account Manager

Lokalizacja:

Jelcz-Laskowice

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1181943

Dla dynamicznie rozwijającej się firmy z branży produkcji kontraktowej, zlokalizowanej pod Wrocławiem, w Jelczu-Laskowice, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i dbanie o długofalowe relacje z kluczowymi klientami, głównie zagranicznymi
  • Pozyskiwanie nowych projektów od obecnych klientów
  • Przygotowywanie rocznych przeglądów dot. sprzedaży, w zestawieniu z prognozami, trendami, proponowanie zaleceń
  • Opracowywanie cenników
  • Całościowe monitorowanie projektu: ofertowanie, przygotowanie kalkulacji kosztów całkowitych, konsultacje oferty i kosztorysu z przełożonym liniowym, negocjacje, przyjęcie do realizacji, przeliczanie bieżących kosztów
  • Ścisła współpraca z Działami Produkcji, Obsługi Klienta, Planowania.
  • Wsparcie Menedżerów Sprzedaży w kontekście badań rynku i identyfikacji potencjalnych klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy z kluczowymi klientami w firmie produkcyjnej, min.3 lata (mile widziani kandydaci związani z logistyką kontraktową, produkcją kontraktową, technologią złożoną, branżą automotive)
  • J. angielski min. C1, używany w codziennej komunikacji z Klientami w mowie i piśmie
  • Analityczny umysł i duża dbałość o szczegóły (obsługa Excel w stopniu min. bardzo dobrym)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem, w inżynierii produktu, szczególnie w pracy nad strukturą produktu i jego kosztami
  • Gotowość do pracy głównie w trybie stacjonarnym w Jelczu-Laskowice. Po okresie wdrożenia możliwość 1xtyg pracy w systemie home office.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pełna opieka dentystyczna
  • Dostęp do pokoju rekreacyjnego (piłkarzyki, ping-pong, coffee room)
  • Integracyjne wydarzenia
  • Środy z owocami

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HAYS

branże: Inne / Pozostałe