eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jasło › Ślusarz

Kto szuka:

Nowy Styl

Stanowisko:

Ślusarz

Numer referencyjny:

S/ZPM/03/24

Lokalizacja:

Jasło

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • praca na prostych urządzeniach ślusarskich
  • obsługa maszyn w cyklu półautomatycznym

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie ślusarskie lub w obsłudze maszyn
Mile widziane:
  • uprawnienia spawalnicze MAG

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
  • benefity takie jak: dofinansowanie do kart sportowych, organizacja i dofinansowanie w wysokości od 50% do 90% kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dodatkowe świadczenia pieniężne w okresie świąt, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kupiec Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Junior Treasury Analyst

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Nowy Styl

branże: Produkcja / Przemysł