eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Magnice › Technik obiektu

Kto szuka:

Innovative Facility Management Polska Sp. z o. o.

Stanowisko:

Technik obiektu

Lokalizacja:

Magnice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • prace mające na celu utrzymanie budynku w należytej sprawności technicznej
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń
  • drobne prace ogólnobudowlane
  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych, chłodniczych, hydraulicznych i gazowych
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • usuwanie awarii oraz realizacja napraw w celu utrzymania urządzeń w ruchu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • doświadczenie techniczne w obsłudze instalacji budynkowych
  • wykształcenie techniczne
  • uprawnienia SEP Gr E1 do 1 kV (mile widziane w pozostałych grupach)
  • doświadczenie z montażu lub serwisie urządzeń/instalacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w rozwiązywanie problemów
  • ukierunkowanie na realizację zadań

Firma oferuje:

To oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w dogodnej formie zatrudnienia
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość kreowania nowych rozwiązań i implementacji ich w praktyce
  • przyjazną atmosferę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet medyczny, multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Innovative Facility Management Polska Sp. z o. o.

branże: Dział techniczny