eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

PracaOferty pracy Gliwice › Proste prace produkcyjne - Gliwice kilka lokalizacji - OD ZARAZ

Kto szuka:

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Proste prace produkcyjne - Gliwice kilka lokalizacji - OD ZARAZ

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie dla naszego klienta znajdującego się w Strefie Gliwickiej poszukujemy osób do pracy na różnych wydziałach produkcyjnych. Praca w branży samochodowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania są niewielkie, przekonaj się sam:

-chęć do pracy i nauki nowych rzeczy
-dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym po 8 lub 12 h
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasza oferta:

-atrakcyjne stawki wzbogacone o dodatek nocny

-umowę zlecenie z pełnymi składkami zus

-możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po 6 miesiącach na umowę o pracę

-lokalizacje do wyboru: Wyczółkowskiego, Sowińskiego, Tulipan Park oraz Kleszczów

-ubezpieczenie NNW + preferencyjne warunki na przystąpienie do ubezpieczenia grupowe na życie PZU

-możliwą składkę chorobową (płatne L4)

-szkolenia wprowadzające w obowiązki

-niezbędne narzędzia pracy

-możliwość skorzystania z dofinansowania do obiadów i transportu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-04-01

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Przywrócenie do pracy - jakie zmiany?

    Przywrócenie do pracy - jakie zmiany?

    Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego uchwalona w lipcu 2019 r. wprowadza także ważną zmianę w procesach pracowników z pracodawcami dotyczących bezprawnego zwolnienia. Zmiany wchodzą w życie już w listopadzie 2019 r.

  • Czy na zwolnieniu chorobowym możliwa jest praca w komisji wyborczej?

    Czy na zwolnieniu chorobowym możliwa jest praca w komisji wyborczej?

    Już 13 października Polacy będą wybierać parlamentarzystów na kolejną kadencję. Termin, w którym chętni do pracy w komisji wyborczej mieli zgłaszać swoje kandydatury, już minął. Do czasu wyborów w życiu członka komisji wyborczej ...

  • Urlop skończony. Gdzie znaleźć motywację do pracy?

    Urlop skończony. Gdzie znaleźć motywację do pracy?

    Już od kilku lat polscy pracodawcy przekonują się, czym w istocie jest rynek pracownika. Dane Work Service wskazują, że problemy ze znalezieniem odpowiednio wykwalifikowanych kadr na własnej skórze odczuwa już niemal połowa ...

  • Wynagrodzenie pracownika w czasie epidemii. Czy pracodawca musi je wypłacać?

    Wynagrodzenie pracownika w czasie epidemii. Czy pracodawca musi je wypłacać?

    Ogłaszamy na obszarze Polski stan zagrożenia epidemicznego – powiedział rząd i pozamykał lub ograniczył klientom dostęp do poszczególnych form działalności i przemieszczania się. Co więcej, cały kraj funkcjonuje pod hasłem "zostań w ...

  • Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń analityków biznesowych w Warszawie w 2018 roku wyniosła 8 000 PLN. 25% analityków zarabia powyżej 11 000 PLN, a 25% poniżej 6 300 PLN. Dla porównaniu, mediana ogólnopolska dla tego stanowiska wyniosła 7 200 PLN.