eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Pracownik wsparcia w dziale IT

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Pracownik wsparcia w dziale IT

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Zapewniać odpowiednie wsparcie w procesach IT
  • Nadzorować prawidłowe funkcjonowanie systemów informatycznych
  • Rozwiązywać napotkane problemy/usterki

Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia min. średniego o profilu informatycznym
  • Bardzo dobrej znajomości Pakietu MS Office oraz systemów Windows
  • Znajomości zagadnień dotyczących sprzętu komputerowego, funkcjonowania sieci komputerowych LAN, WiFi oraz sprzętu sieciowego
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobrej komunikacji w pracy z zespołem

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach Umowy Zlecenie na okres 3 miesięcy
  • Stawkę godzinową 39 zł brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 lub 3 zmianowym (6-14; 14-22 z ewentualną zmianą nocną)
  • Możliwość odbycia praktyk studenckich

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Informatyka / Telekomunikacja