eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Pracownik produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Numer referencyjny:

4081

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Montaż elementów okuć do okien, drzwi i systemów przesuwnych
  • Praca manualna, w dużej mierze siedząca
  • Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracy

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia  jedynie chęci i motywacji do pracy
  • Chęć i dyspozycyjność do pracy po 8 h od poniedziałku do piątku na trzy zmiany
  • Sumienność, rzetelność i dokładność
  • Komunikatywność

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy
  • Atrakcyjna lokalizacja – Gliwice, ul. Bojkowska
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna do 20%
  • Dofinansowanie posiłków w kwocie 11 zł/dzień
  • Premia za polecenie kandydata do pracy – system poleceń!
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Opieka konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik Budowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. Marketingu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł