eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › ASTYSTENT ARCHITEKTA

Kto szuka:

INNI ARCHITEKCI Sp. z o.o.

Stanowisko:

ASTYSTENT ARCHITEKTA

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA DLA AMBITNEGO ASYSTENTA ARCHITEKTA - DOŁĄCZ DO ZESPOŁU TWORZĄCEGO COŚ WIELKIEGO!

Szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie przy tworzeniu innowacyjnych projektów?

Jesteś ambitny/a i chcesz być częścią zespołu, który stawia na rozwój zawodowy?

Dołącz do nas i bądź częścią czegoś wielkiego

Jesteśmy biurem projektowym składającym się z młodych ludzi z pasją do tworzenia innowacyjnych projektów.

WYMAGANIA:

 - doświadczenie w tworzeniu projektów budowlanych i wykonawczych

- umiejętność pracy na modelu przy tworzeniu projektów obiektów wielkoskalowych, przemysłowych

- znajomość programu ArchiCAD

- chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i powierzonych zadań

- elastyczne godziny pracy

- możliwość zdobywania doświadczenia przy ciekawych projektach

Zacznij pracę w naszym zespole i zmieniaj przyszłość w wielkiej skali

Skontaktuj się z nami i zostań częścią inspirującego teamu!

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-10

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: INNI ARCHITEKCI Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Wypadek przy pracy: w czym pomaga ubezpieczenie pracownicze?

    Wypadek przy pracy: w czym pomaga ubezpieczenie pracownicze?

    Jak wynika z danych GUS, w pierwszej połowie bieżącego roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało więcej osób niż w roku minionym, ale jednocześnie mniej było zdarzeń, które miały skutek śmiertelny lub zakończyły się ...