eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Cieszyn › Księgowa / Księgowy

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja:

Cieszyn

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów kancelarii
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Kontakt z klientami
  • Kontakt z Urzędem Skarbowym

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Doświadczenie w pracy na pełnych księgach
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość programów księgowych Symfonia, Optima lub Enova

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia Kandydata
  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Pracę w stabilnej i przyjaznej firmie
  • Roczna premia uznaniowa
  • Benefity m.in: ubezpieczenie medyczne
  • Praca stacjonarna (7:00-15:00 lub 8:00- 16:00, lub pn.-czw. 7:00-16:00 a pt. 07:00-12:00)

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Księgowość / Audyt