PracaOferty pracy Gdynia › Key Account Manager Spedycja (Drogowa)

Kto szuka:

AYP Sp. z o.o.

Stanowisko:

Key Account Manager Spedycja (Drogowa)

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym Klientem jest firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży transportowej, oferująca szeroką gamę usług logistycznych i spedycyjnych. Specjalizują się w różnych formach transportu, w tym lotniczym, morskim, kolejowym i drogowym. Obsługują transport w ponad 100 krajach na wszystkich sześciu kontynentach, zapewniając usługi eksportowo-importowe oraz dostawy od drzwi do drzwi.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Key Account Manager (Spedycja Drogowa)

Miejsce pracy:  Gdynia

Oferujemy:

·           Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B

·           Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

·           Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)

·           Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, auto służbowe do użytku prywatnego)

·           Szereg benefitów: Dofinansowanie do karty multisport, prywatnej opieki medycznej, szkoleń i kursów,

            elastyczny czas pracy, inicjatywy dobroczynne, brak dress code’u, spotkania integracyjne

Zakres obowiązków:

·           Aktywne poszukiwanie nowych klientów

·           Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, oraz efektywne dążenie do realizacji

            wyznaczonych celów sprzedażowych

·           Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez indywidualne podejście do potrzeb klientów

·           Budowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania stawiane pracownikowi:

·           Doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych (warunek konieczny)

·           Znajomość branży spedycji drogowej

·           Profesjonalna postawa prokliencka

·           Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne umożliwiające rozwój relacji biznesowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: AYP Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

  • Wypadek przy pracy: w czym pomaga ubezpieczenie pracownicze?

    Wypadek przy pracy: w czym pomaga ubezpieczenie pracownicze?

    Jak wynika z danych GUS, w pierwszej połowie bieżącego roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało więcej osób niż w roku minionym, ale jednocześnie mniej było zdarzeń, które miały skutek śmiertelny lub zakończyły się ...

  • Współpraca z freelancerem. Rozliczanie umów o dzieło i zlecenia w pracy zdalnej

    Współpraca z freelancerem. Rozliczanie umów o dzieło i zlecenia w pracy zdalnej

    Zanim przedsiębiorca zdecyduje się na współpracę z freelancerem, który nie posiada własnej działalności gospodarczej, powinien poznać dostępne modele rozliczeń oraz formy zabezpieczające transakcje, a więc zaliczkę i zadatek. W ten ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości