eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Magazynier (przyjmowanie towaru)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Magazynier (przyjmowanie towaru)

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru (praca na magazynie, chłodni, mroźni)
  • utrzymywanie porządku w magazynach
  • wykonywanie inwentaryzacji raz w miesiącu
  • pilnowanie prawidłowej rotacji towaru
  • dbałość o standardy

Wymagania:

  • badania sanepidowskie (również nieaktualne) lub chęć ich wyrobienia
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków elektrycznych

Godziny pracy:

  • 7:00 - 14:00 lub oscylujące (godziny poranne)
  • praca we wtorki, piątki i soboty,
  • dodatkowo możliwość pracy nocnej inwentaryzacyjnej raz w miesiącu

Benefity:

  • praca na ½ etatu (2250 zł/brutto) bądź na ¾ etatu (3375 zł/brutto)
  • umowa o pracę tymczasową (płatny urlop, zwolnienie lekarskie)
  • posiłki dla pracowników w cenie 1,40 zł
  • dodatkowe 8 zł brutto za godzinę za pracę w weekendy,
  • ubezpieczenie na życie
  • karta multisport.

Jeśli jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV przez nasz formularz rekrutacyjny. :)

Czekamy na Twoją aplikację!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe