eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › TYNKARZ / SZTUKATOR

Kto szuka:

Techvisie B.V.

Stanowisko:

TYNKARZ / SZTUKATOR

Lokalizacja:

Holandia, Deventer

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech.

WYMAGANIA:

-          Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

-          Wykształcenie zawodowe mile widziane,

-          Certyfikat VCA mile widziany,

-          Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

-          Umiejętność czytania rysunku technicznego,

-          Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-          Kładzenie tynków tradycyjnych i maszynowych,

-          Prace ogólnobudowlane,

-          Kładzenie szyn,

-          Gruntowanie,

-          Układanie siatek tzw. taśm montażowych pod tynki,

-          Tynkowanie maszynowe, wyrównanie tynku za pomocą packi,

-          Renowacja ścian z filcu,

-          Wyrównywanie rogów i tynkowanie ścian z gipsu i zaprawy tynkarskiej,

-          Tynkowanie sufitów i gipsu.

OFERUJEMY:

-          Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,

-          Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,

-          Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,

-          Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,

-          Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,

-          Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,

-          Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,

-          Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,

-          Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Techvisie B.V.

branże: Praca fizyczna