eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Polanica-Zdrój › Pracownik produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Polanica-Zdrój

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia do naszego Klienta
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i system premiowy
  • Program poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie wypoczynku finansowane przez pracodawcę
  • Bony świąteczne, karnety na basen, bilety do kina
  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych (możliwość przyuczenia)
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (nie jest to warunek konieczny)
  • Dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku)
Zadania:
  • Ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktów
  • Dbanie o stan maszyn

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe