PracaOferty pracy Bielany Wrocławskie › Pracownik myjni samochodowej

Kto szuka:

AAA AUTO

Stanowisko:

Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja:

Bielany Wrocławskie, ul. Tyniecka 3

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży;
  • Czyszczenie i mycie samochodu wewnątrz oraz na zewnątrz;
  • Współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu);
  • Parkowanie pojazdów na placu oraz ich transport na krótkich dystansach;
  • Realizacja drobnych napraw w salonie sprzedaży;
  • Fotografowanie aut.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Czynne prawo jazdy kategorii B;
  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków;
  • Gotowość do pracy fizycznej

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  Dobrą atmosferę w zespole
  •  Możliwość rozwoju zawodowego (częste awanse wewnętrzne)
  •  Pracę na dwie zmiany po 12 godzin (w godzinach 8-20)
  • 14/15 dni pracujących, w tym II weekendy w miesiącu
  •  Pakiet prywatnej opieki medycznej
  •  Kartę Multisport
  •  Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: AAA AUTO

branże: Praca fizyczna