PracaOferty pracy Wroclaw › Praca z językiem niemieckim w dziale zakupów lub HR

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Praca z językiem niemieckim w dziale zakupów lub HR

Lokalizacja:

Wroclaw

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wroclaw
NR REF.: 1184510

Dla naszego klienta, firmy z sektora medycznego poszukujemy osób językiem niemieckim do działu zakupów oraz do działu  Hr.

Na stanowisku w dziale zakupów będziesz odpowiedzialny za udział w realizacji polityki zakupowej firmy, bieżącą współpracę z zagranicznymi dostawcami na rynek niemiecki, oraz zapewnienie terminowości i realizacji dostaw. Dodatkowo, do Twoich zadań będzie należeć analiza ofert względem zamawianych towarów, poszukiwanie źródeł optymalizacji kosztów zakupów oraz całościowym procesem tworzenia i monitorowania zamówień jak również kontakt z dostawcą.

Jeśli chodzi o stanowisko na rolę Employee Care Advisor do działu HR to będziesz pierwszym punktem kontaktowym oraz ekspertem w zakresie tematów i zadań związanych z HR. Do twoich obowiązków należeć będzie przyjmowanie, rejestrowanie oraz odpowiadanie na zapytania drogą mailową/telefoniczną dla pracowników wewnętrznych firmy oraz biznesowa obsługa klienta w języku niemieckim oraz angielskim.

Od kandydata oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym oraz języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym B2-C1 jak również doświadczenia w zakupach, lub  Znajomości takich narzędzi jak MS Office, Outlook, zdolności analitycznych. Dużym atutem będzie zdobyte doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym na podobnym stanowisku oraz praca w programie SAP.

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę, atrakcyjne benefity pozapłacowe (między innymi opiekę medyczną oraz kartę Multisport). Firma zapewnia pełne wdrożenie w obowiązki i pakiet szkoleń. Praca będzie odbywała się w systemie hybrydowym 2 dni z biura.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Deputy Finance Manager Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Tooling Engineer

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa