PracaOferty pracy Wrocław › Executive Assistant – German speaker / Asystent z j. niemieckim

Kto szuka:

McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

Executive Assistant – German speaker / Asystent z j. niemieckim

Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica (pakiet relokacyjny do Poznania)

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tasks:

  • Provide high-quality support under tight deadlines by proactively managing busy diaries, working across international time zones and locations.
  • Focus on providing a broad range of remote administrative and logistical support to a highly demanding audience of client-serving senior consultants.
  • Provide exceptional customer service and will work on challenging tasks and will use your German and English language skills to build and maintain strong relationships.
  • Develop and strengthen your communication skills, in order to help you tailor messages over the phone or via email.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Qualifications:

  • Bachelor's degree
  • 1-2 years of administrative experience in a professional environment
  • Solid knowledge of Windows and Notes applications
  • Very good communication skills
  • Excellent verbal and written language skills in German and English

Our offer

Global & dynamic network
Inclusive & open environment
Training & development
Work-life balance
Lunch card
Integration events
Annual bonus
Snacks
Relocation package
Private medical & dental insurance
Non-hierarchical environment
Polish language classes
Initiatives
Benefit platform
Informal dress code

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-12

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki Polaków za granicą to średnio 7705 zł

    Zarobki Polaków za granicą to średnio 7705 zł

    Jak prezentują się zarobki Polaków pracujących za granicą? Z danych przedstawionych przez rankomat.pl wynika, że zatrudnieni na terenie Unii Europejskiej pracownicy z Polski zarabiają coraz więcej. W minionym roku ich przeciętne ...

  • Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Wynagrodzenia na Pomorzu w 2017 roku

    Połowa osób pracujących w 2017 roku w województwie pomorskim zarabiała od 3 061 do 6 000 PLN brutto miesięcznie. Mediana miesięcznych wynagrodzeń całkowitych w tym regionie wyniosła 4 199 PLN brutto.

  • Praca w biurze typu open space. 10 najbardziej irytujących zachowań

    Praca w biurze typu open space. 10 najbardziej irytujących zachowań

    Temat pozornie oczywisty. Każdy przecież wie, że w pracy nie powinno się przeszkadzać innym. Kłopot w tym, że to, co jednym przeszkadza, dla innych jest normą.

  • Cena karpia rośnie wolniej niż wynagrodzenia

    Cena karpia rośnie wolniej niż wynagrodzenia

    Cena karpia jest o 7,6% wyższa niż w 2017 roku – wynika z najświeższych danych opublikowanych przez GUS. Rosnące wynagrodzenia Polaków pozwalają jednak delektować się tym przysmakiem równie obficie co przed rokiem – wynika z szacunków ...

  • Rynek pracy: jak wygrać z maszynami?

    Rynek pracy: jak wygrać z maszynami?

    Sztuczna inteligencja zmieni warunki gry w każdej gałęzi przemysłu. Co zrobić, by nie stracić pracy? Postawić na… siebie.