PracaOferty pracy Szczepanów › Elektromechanik // 9.700 zł // jedna zmiana

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Elektromechanik // 9.700 zł // jedna zmiana

Lokalizacja:

Szczepanów

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów planowych maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie profilaktycznych procedur konserwacji
  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek na terenie fabryki

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Wynagrodzenie od 8.700 do 9.700 zł brutto (podstawa + premia)
  • Podwyżkę wynagrodzenia raz w roku
  • Pracę w systemie 1- zmianowym
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Program Emerytalny
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe