PracaOferty pracy Dębica › MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

Lokalizacja:

Dębica

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0441

Obowiązki:

Wieszanie i instalacja kabli światłowodowych na słupach oraz w kanalizacji teletechnicznej,
Montaż kabli światłowodowych w inwestycjach deweloperskich,
Modernizacja oraz serwisowanie sieci światłowodowej,
Utrzymanie sieci światłowodowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA:-Wysoka kultura osobista,-Odpowiedzialność-Systematyczność i konsekwencja w działaniu,- Praca na wysokości powyżej 3 metrów,Mile widziane:- uprawnienia SEP ( 1kV),- doświadczenie w spawaniu światłowodów.Pozytywna energia,Pracowitość i zaangażowanie.

Miejsce pracy: Strażacka 24, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-21

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna