PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza › Operator linii produkcyjnej

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta, firmy NGK Ceramics w Dąbrowie Górniczej - światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator linii produkcyjnej.

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Kontrola jakości;
  • Prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy produkcji - mile widziane;
  • Zdolności techniczne i manualne;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - co roku gwarantowana podwyżka;
  • Stały dodatek za pracę w systemie równoważnym w wysokości 250 zł brutto;
  • Miesięczną premię produkcyjną do 10% wynagrodzenia;
  • Nagrodę świąteczną do 1 000 zł brutto;
  • Premię za polecenie kandydata;
  • Nagrody za wdrożenie usprawnień w miejscu pracy - pomysły Kaizen;
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy z wielu miejscowości (Sosnowiec, Katowice, Chorzów, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice);
  • Bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Pracę w systemie równoważnym (7:00-19:00, 19:00-7:00) - około 15 dni pracy w miesiącu;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury NGK.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł