PracaOferty pracy Lublin › Specjalista / Specjalistka ds. projektów unijnych

Kto szuka:

FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. projektów unijnych

Numer referencyjny:

SP/2023

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Jako specjalista/ka ds. projektów będziesz odpowiedzialny za:

  • Całościowy nadzór nad działaniami związanymi z realizacją projektów EFS+ i/lub PFRON
  • Liderowanie zespołowi projektowemu
  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą oraz Kontrahentami, Partnerami
  • Opracowanie wszelkich wewnętrznych procedur oraz dokumentów projektowych
  • Planowanie i realizacja działań projektowych oraz zadań dla personelu projektu
  • Kontrolowanie prawidłowości realizowanych działań informacyjnych i promocyjnych
  • Nadzór nad procesem rekrutacji uczestników projektu
  • Przygotowywanie sprawozdań merytorycznych oraz wniosków o płatność
  • Czuwanie nad zgodnością działań z harmonogramem projektu oraz obowiązującymi wytycznymi
  • Wnioskowanie o wprowadzenie koniecznych zmian w projekcie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

Na wspomnianym stanowisku będziemy wymagać od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości zasad realizacji i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków EFS i/lub EFS+ i/lub PFRON
  • Znajomości obowiązujących wytycznych w obszarze EFS i/lub EFS+ i/lub PFRON
  • Minimum 1,5 roczne doświadczenie zawodowego związanego z realizacją projektów dofinansowanych ze środków EFS+ i/lub PFRON [warunek konieczny]
  • Znajomości systemów LSI / SOWA / SL2014 / SL2021 / EGW
  • Umiejętności pracy/współpracy w zespole
  • Samodzielności i umiejętności organizacji pracy
  • Zaangażowania i odpowiedzialności
  • Terminowości i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kategorii B [mile widziane]

Firma oferuje:

Oferujemy

Pracując razem z nami możemy zaoferować Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w biurze od poniedziałku do piątku) wraz z systemem premiowym w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość stabilnego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze pozbawionej korporacyjnych zapędów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

branże: Konsulting