PracaOferty pracy Częstochowa › Pracownik magazynu w firmie Guardian

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik magazynu w firmie Guardian

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Zapewnienie bezpiecznej i efektywnej pracy,
  • Realizacja dziennych planów wysyłek oraz planów produkcyjnych,
  • Transport i składowanie szkła zgodnie z procedurami i instrukcjami wewnętrznymi,
  • Obsługa i nadzór nad urządzeniami transportowymi (wózki jezdniowe),
  • Przygotowywanie i załadunek zamówień do klientów zewnętrznych,
  • Obsługa wózków widłowych

Oczekujemy:

  • uprawnień UDT
  • gotowości do pracy w systemie 3 lub 4 brygadowym,
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie,
  • zaangażowania i chęci do pracy.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa
  • szkolenia wdrażające,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna