PracaOferty pracy Chojnów › Operator wózka widłowego- zapewniamy transport pracowniczy!

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego- zapewniamy transport pracowniczy!

Lokalizacja:

Chojnów

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeżeli szukasz stabilnej pracy i możliwości rozwoju zawodowego to ta oferta jest dla Ciebie!

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Operatora Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT

Zadania:

  • Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
  • Rozładunek i załadunek komponentów

Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne miesięczne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy (premia frekwencyjno-wydajnościowa do 450zł brutto, system lojalnościowy do 600zł brutto według regulaminu)
  • Transport pracowniczy z Chojnowa, Lubina, Złotoryi, Jawora
  • Szansa na zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • Liczne benefity pracownicze Manpower Premium: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie medyczne, atrakcyjne zniżki i kupony rabatowe do wielu miejsc (pizzerii, kręgielni, klubów fitness i siłowni, szkół wyższych, sklepów internetowych oraz wielu innych miejsc, a także na naukę j. obcych)
  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Miejsce pracy: Legnica
Oferta dotyczy umowy tymczasowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.