PracaOferty pracy Bydgoszcz › OPIEKUN EKSPOZYCJI W DZIALE ADMINISTRACJI (NR 969)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPIEKUN EKSPOZYCJI W DZIALE ADMINISTRACJI (NR 969)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0969

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pilnowanie zabytków w salach wystawowych, czuwanie nad bezpieczeństwem budynków, zbiorów muzealnych oraz wszelkich urządzeń i sprzętów, utrzymanie czystości w salach wystawowych, pracowniach muzealnych, biurach i magazynach, pomieszczeniach socjalnych, dbanie o czystość wokół obiektu (podlewanie trawy, roślin, wyrywanie chwastów, sprzątanie liści, odśnieżanie itp.), wykonywanie prac związanych z montażem i demontażem wystaw, pomoc w przygotowaniu działań edukacyjnych oraz
innych wydarzeń realizowanych przez Muzeum, udzielanie wszelkich informacji związanych ze sposobem zwiedzania Muzeum oraz podstawowych informacji o ekspozycjach, obsługa kasy fiskalnej (sprzedaż biletów wstępu do Muzeum, katalogów wystaw itp.).

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- elastyczne godziny pracy (równoważny system pracy z możliwością przedłużenia dobowego wymiaru pracy do 12 godzin, praca również w święta i weekendy).

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

  • obsługa kasy fiskalnej

Pozostałe wymagania:

  • Nasze wymagania:- wykształcenie średnie, - obsługa komputera, - samodzielność organizacji pracy, - umiejętność pracy w zespole, - wysoka kultura osobista, - komunikatywność, obowiązkowość i punktualność. Mile widziane:- znajomość obsługi kasy fiskalnej i zasad rozliczeń finansowych, - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, - doświadczenie w obsłudze klienta, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Gdańska 4, 85-006 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 05.05.2024 r. na adres: Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, 85-006 Bydgoszcz, ul. Gdańska 4 lub drogą elektroniczną na adres: kadry@muzeum.bydgoszcz.pl- CV, list motywacyjny oraz wszystkie składane oświadczenia muszą być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem,- do dokumentów sporządzonych w języku obcym należy dołączyć tłumaczenie tych dokumentów na język polski,- osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej,- osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone nie później niż 2 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji,- Muzeum nie zwraca przesłanych dokumentów.Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - zawartych w dokumentach aplikacyjnych - przez Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy ul. Gdańska 4, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną dot. ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie http://muzeum.bydgoszcz.plNa podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy ul. Gdańska 4.2. Może Pani/Pan w każdej chwili skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: iod@muzeum.bydgoszcz.pl3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie Pani/Pana zgody.4. Wyrażenie przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do przyjęcia i rozpatrzenia oferty. 5. Pełna treść Klauzuli informacyjnej dot. ochrony danych osobowych znajduje się na stronie http://muzeum.bydgoszcz.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia