eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bydgoszcz › Kasjer - Sprzedawca

Kto szuka:

Bakoma Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży. Sklep posiada również ladę mięsną.
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.

Nasze oczekiwania:

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny).
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
  • Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
  • Bardzo dobrą atmosferę.
  • Pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Bakoma Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż