eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bydgoszcz › DORADCA KLIENTA (NR 0882)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

DORADCA KLIENTA (NR 0882)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0882

Obowiązki:

Obsługa klienta, doradztwo, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o ekspozycję, dodatkowe czynności magazynowe.

Praca w zakresie godzin 9:00 - 21:00 (system równoważny).

To oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie podstawowe oraz premie bez limitu zależna od wyników sprzedaży,
- prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
- benefity pracownicze współfinansowane przez pracodawcę (w tym kartę MultiSport) oraz konkursy dla pracowników i ich rodzin,
- rozwinięty system szkoleń (wstępnych, producenckich, sprzedażowych i menedżerskich),
- jasną i przejrzystą ścieżkę awansu,
- wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
- przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży RTV, AGD i znajomość języka obcego

Miejsce pracy: Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: kontakt tel. 512 475 521 w godz. 8:00 - 16:00Link do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/doradca-klienta-bydgoszcz-kruszwicka-1,oferta,1003223004?s=eba1910c&searchId=MTcxMTQzNzU1Njg1NS4wMDUx

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-28

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Konsulting

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Wynagrodzenia pracowników w działach personalnych w 2022 roku

    Wynagrodzenia pracowników w działach personalnych w 2022 roku

    W 2022 roku mediana całkowitych zarobków w działach personalnych wynosiła 6 670 PLN. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało mniej niż 5 200 PLN, a 25% najwyżej wynagradzanych zarabiało więcej niż 9 000 PLN.

  • Praca w branży IT, czyli Python na fali, juniorzy w problemach

    Praca w branży IT, czyli Python na fali, juniorzy w problemach

    No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?