eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Błonie › Operator Wózka Widłowego

Kto szuka:

GFL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja:

Błonie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Magazyn logistyczny / Magazyn kompletacyjny

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa ładunków paletowych przy użyciu wózka widłowego niskopodłogowego
  • Praca w magazynie w temperaturze kontrolowanej od 0 do 15 stopni
  • Obsługa systemu magazynowego (praca ze skanerem)
  • Praca w 12-godzinnym systemie zmianowym (ok.15 dni w miesiącu)
    • 06:00-18:00 / 18:00-06:00 na magazynie logistycznym
    • 14:00 – 02:00 na magazynie kompletacyjnym

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania
  • Prawa jazdy kat. B lub uprawnienia UDT niskiego składowania
  • Dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjności, ze względu na zmianowość systemu czasu pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne, ze względu na pracę przy żywności świeżej

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowym
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • Praca w fajnym i zgranym zespole, w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych
    • prywatna opieka medyczna Enelmed
    • ubezpieczenie na życie Warta
    • dofinansowanie do Karty Multisport
    • przedpłacona karta lunch oraz kawa i herbata
    • bony świąteczne
    • bezpłatna nauka języków obcych
    • płatny program poleceń pracowniczych
    • brak dress code’u
    • spotkania integracyjne działowe i ogólnofirmowe
    • bezpłatny parking

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: GFL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

branże: Logistyka / Transport / Zakupy