PracaOferty pracy Bielsko-Biała › specjalista z dużym doświadczeniem w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej do projektów unijnych

Kto szuka:

Kreatus Sp. z o.o.

specjalista z dużym doświadczeniem w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej do projektów unijnych

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników w zakresie opracowywania wniosków unijnych wraz załącznikami

Wymagania

  • umiejętność profesjonalnego przygotowania wniosku aplikacyjnego wraz wymaganymi załącznikami poparta sukcesami
  • przedstawienie listy co najmniej pięciu projektów, które uzyskały dofinasowanie

Oferujemy:

  • wysokie prowizje, stała podstawa wynagrodzenia
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,  współpraca z renomowanymi ośrodkami naukowymi
  • wybór formy współpracy (praca dodatkowa, praca zadaniowa, fakturowanie, dowolny inny elastyczny sposób zatrudnienia, praca w formie stacjonarnej lub zdalnej)
  • osoba może pracować w dowolnym miejscu w Polsce i zagranicą

Prosimy o przesyłanie ofert na adres e-mail

podając w tytule maila: IMIĘ_NAZWISKO /współpracownik UE /rekrutacja_2024

Przyjmować będziemy jedynie oferty zawierające:

  • CV wraz ze zdjęciem
  • wykaz dotychczas przygotowanych co najmniej 5 projektów (w układzie TYTUŁ/ KWOTA DOTACJI / FUNDUSZ)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymogi:

  • wykształcenie co najmniej średnie lub wyższe
  • dyspozycyjność,
  • kreatywność,
  • samodzielność w myśleniu i działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole
  • udokumentowane doświadczenie w przygotowaniu wniosków do co najmniej 5 programów dotychczas obowiązujących na terenie Polski
  • opracowywanie kompletnych wniosków do  programów 2021-2027 samorządów, NGO (możliwe wybrane obszary)

  • wykaz dotychczas przygotowanych projektów (w układzie tytuł / kwota dotacji / fundusz, beneficjent)
  • mile widziane referencje dla każdego wskazanego projektu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-26

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Kreatus Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe