eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Programista PLC

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Programista PLC

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • Opracowywanie i implementacja oprogramowania PLC zgodnie z wymaganiami projektu.
  • Programowanie, testowanie i uruchamianie sterowników PLC.
  • Analiza i diagnozowanie problemów związanych z systemami sterowania.
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu opracowania efektywnych rozwiązań.
  • Dokumentowanie procesu programowania i rozwiązywania problemów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC.
  • Znajomość języków programowania PLC.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz interpretacji dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane, ale nie wymagane).

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie koleżeńskiego zespołu.

Jeśli masz doświadczenie w programowaniu PLC i pragniesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, prześlij swoje CV!

Klauzula RODO:
W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Produkcja / Przemysł