eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Białystok › Specjalista ds. marketingu

Kto szuka:

Sklep RMS.pl

Stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja:

Białystok

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • wsparcie handlu w promowaniu dystrybuowanych marek
  • tworzenie koncepcji marketingowych, reklam, działań PR, zgodnych z polityką marketingową firmy
  • tworzenie i edycja stron internetowych www
  • bieżąca obsługa i optymalizacja kampanii Google Ads
  • analiza statystyk sklepu (m.in. Google Analitycs) w celu poprawienia sprzedaży
  • pisanie artykułów z newsami branżowymi
  • optymalizacja treści pod kątem SEO
  • wprowadzanie specyfikacji nowych produktów do internetowej bazy sklepu
  • współpraca z prasą i recenzentami
  • przygotowywanie informacji prasowych i newsletterów
  • prowadzenie profili Facebook
  • moderowanie forów internetowych
  • pomoc w organizacji stoisk na corocznych targach Audio-Video Show w Warszawie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • chęć rozwoju i uczenia się nowych rzeczy
  • mile widziana wiedza na temat sprzętu audio-video lub elektroniki
  • komunikatywność, znajomość zasad języka polskiego
  • zainteresowanie marketingiem internetowym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem
  • mile widziana umiejętność pisania tekstów internetowych i podstawowa znajomość zagadnień związanych z SEO
  • pozytywne nastawienie do życia
  • umiejętność organizacji pracy i współpracy
  • mile widziana znajomość podstaw HTML, CSS
  • jeśli dodatkowo orientujesz się w zakresie Google Ads, Search Console lub posiadasz talenty w zakresie tworzenia grafik, materiałów foto lub video, będzie to dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie zlokalizowanej w Białymstoku
  • miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy (poniedziałek-piątek)
  • możliwość rozwoju w ciekawej branży
  • praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie (w przypadku studentów)
  • poszerzenie wiedzy z zakresu systemów audio-video i hi-fi
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-16

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Sklep RMS.pl

branże: Marketing / Reklama / PR