PracaOferty pracy Gdańsk › Kierowca C/C+E, praca Gdańsk i Żukowo. od zaraz, stacjonarna

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Kierowca C/C+E, praca Gdańsk i Żukowo. od zaraz, stacjonarna

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dzwoń, jak masz czas

pisz SMS jeżeli nie możesz rozmawiać

znajdziesz nas na WhasApp też :)

Lokalna budowlana firma podwykonawcza z Gdańska, zatrudni do stałej współpracy osobę na stanowisko :

Kierowca C/C+E.

Praca od zaraz. Stacjonarna. Bez kwater.

Miejsce pracy: Trójmiasto.

Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę.

Auta MAN i MERCEDES.

Dobrze by było, gdyby ktoś miał doświadczenie na zestawach niskopodwoziowy.

Stawka: od 27 zł netto/h na start oraz do ustalenia według lat pracy i umiejętności.

Zakres obowiązków:

·         Prace transportowe na terenie Trójmiasta.

Wymagania:

·         Doświadczenie,

·         Prawo jazdy kat. C/C+E,

·         Odpowiedzialność i chęć do pracy.

Proponujemy:

·         Zatrudnienie na umowie o pracy, ale pierwsza umowa zlecenia na okres próbny,

·         Praca od pn-pt od 6, oraz co druga sobota,

·         Wyjazdy z bazy firmy.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502/267/530

 WhatsApp / sms „kierowca Gdańsk”.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura