PracaOferty pracy Sulechów › Pracownik magazynowy- praca dla kobiet i mężczyzn

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Pracownik magazynowy- praca dla kobiet i mężczyzn

Lokalizacja:

Sulechów

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania:

  • chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • doświadczenia w pracy opartej na standardach jakościowych
  • doświadczenie w pracy w magazynie lub branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • możliwość przejścia po czasie na zatrudnienie bezpośrednio przez TJX
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5450,00 ​​ zł brutto
  • pracę w systemie 2-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00-22:00
  • wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku)
  • fantastyczną atmosferę i kulturę pracy: wydzielona strefa odpoczynku z dostępem do foteli masujących, cykliczne spotkania integracyjne, wspólne celebrowanie okazji (Dzień kobiet, Mikołajki itp)
  • wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak zapylenia i
    uciążliwego hałasu, doświetlone światłem naturalnym hale magazynowe, nowoczesny sprzęt i wyposażenie stanowisk pracy, wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej serwisowane przez firmę
  • duży parking pracowniczy na terenie firmy
  • opiekę koordynatora Asistwork na miejscu
  • szybki proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna, spotkanie w biurze Asistwork w Sulechowie, rozmowa w siedzibie firmy, decyzja o zatrudnieniu
  • dofinansowanie posiłków i świeże owoce raz w tygodniu
  • dofinansowanie opieki medycznej w Lux Med i ubezpieczenia grupowego w PZU

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Praca fizyczna